AUTOMOBILIŲ PRIEŽIŪROS RINKINYS

33.99€
  • Prekės kodas: 1681
  • Prieinamumas: Išparduota

Nemokamas pristatymas

Nuo 75€

Oficialus Liqui Moly

atstovas

Žymos: AUTOMOBILIŲ PRIEŽIŪROS RINKINYS, 1681, Automobilių priežiūra

AUTOMOBILIŲ PRIEŽIŪROS RINKINYS

1x KONCENTRUOTAS LANGŲ PLOVIKLIS

Koncentratas skirtas naudoti transporto priemonių langų, žibintų apiplovimo sistemose. Užtikrina idealią langų švarą ir padidina važiavimo komfortą bei saugumą. Pašalina tepalų, silikono dėmes, vabzdžių likučius. Ploviklis yra malonaus citrusų  kvapo. Sudėtyje nėra fosfatų, ploviklis biologiškai suyrantis. Ploviklio koncentratas skirtas naudoti vasarą. Maišomas santykiu 1:100.

1xAUTOMOBILINĖ ŠLUOSTĖ

Tai - šluostė, skirta pašalinti putų liekanas po automobilio plovimo. Šluostė yra labai patvari ir puikiai sugeria drėgmę, nepalieka rašto ar valymo ruožų ant paviršiaus. Šluostė skirta stiklo, chromuotų ir dažytų paviršių valymui tiek automobilių srityje, tiek namuose. Švelnus šluostės audinys idealiai tinka ir automobilinių kėdžių apmušalų valymui. 

1x AUTOMOBILIO PLASTIKINIŲ PAVIRŠIŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖ

Speciali priemonė automobilio salono priežiūrai plastikiniams paviršiams suteikia matinį šilkinį blizgesį. Gilus priemonės įsiskverbimas į plastiką užtikrina ilgalaikį poveikį. Specialus aerozolis apsaugo ir išlaiko švarą, nepalikdama riebaus sluoksnio ant paviršiaus, pasižymi antistatiniu poveikiu, taigi atstumia dulkes, apsaugo nuo plastikinių detalių girgždėjimo. Naudojant priemonę, plastikas ir vėl atrodo, kaip naujas. Aerozolis yra malonaus citrinų kvapo.

1x PURŠKIAMAS VAŠKAS

Tai - vandens pagrindo purškiamas vaškas, pasižymintis puikiomis valančiosiomis savybėmis ir suteikiantis paviršiams išskirtinį blizgesį. Šia priemone lengvai ir greitai, be braižymo pašalinami smulkūs kėbulo nešvarumai. Ypač lengvas poliravimo procesas (kaip valant dulkes) užpurškus šį vašką, suteikia kėbulo spalvai blizgesį ir sodrumą. Priemonė suteikia apsauginį sluoksnį, kuris pašalina nedidelius kėbulo įbrėžimus ir apsaugo dažus nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Priemonė tinkama tiek naujų automobilių dažų, tiek dėvėtų poliravimui, priežiūrai ir apsaugai.

1x UNIVERSALUS VALIKLIS „SUPER K“

Tai - intensyvus ir universalus automobilio vidaus ir išorės valiklis. Tinkamai naudojamas nekenkia metalui, plastikui (išimtis: polikarbonatui, akrilo stiklui), medienai, stiklui, gumai, dažams ar tekstilei. Valiklis kruopščiai ir švelniai nuvalo paviršius nuo patamsėjimų, dulkių, riebių dėmių, taip pat nuo stabdžių  atsirandančius nešvarumus, vabzdžių liekanas ir t.t.

AUTOMOBILIŲ PRIEŽIŪROS RINKINYS

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Patikra