Automobilių priežiūra

Liqui Moly žieminis langų apiplovimo skystis -15C, 4l

rating

Žalių melionų kvapo Liqui Moly žieminis langų apiplovimo skystis - 15C, 4l:Nekenkia plastikui ir dažytiems paviršiams;Pasižymi stipria plaunamąja..

7.50€

Liqui Moly žieminis langų apiplovimo skystis -27C, 4l

rating

Melionų kvapo Liqui Moly žieminis langų apiplovimo skystis:Nekenkia plastikui ir dažytiems paviršiams;Pasižymi stipria plaunamąja galia;Ekonomišk..

7.99€

Liqui-Moly Chrom-Glanz-Creme

rating

Chromui žvilgesio suteikiantis kremas. Atnaujina žvilgesį chromuotiems paviršiams. Pašalina dėmes ir rūdis nuo chromo komponentų ir dekoratyvinių meta..

9.49€

Liqui-Moly Cockpit-Pflege vanille

rating

Produktas plastiko priežiūrai. Suteikia matinį ir šilkinį blizgesį nudūlėjusiam plastikui. Produktas giliai įsiskverbia į plastiką ir užtikrina ilgą v..

3.99€

Liqui-Moly fix-klar Regenabweiser

rating

Skystis sklaidantis vandens lašus 125 ml. Skirtas automobilių ir motociklų apsauginiams ir šalmų stiklams. Greitai išsklaido vandens lašus nuo stiklų...

4.29€

Liqui-Moly Glanz-Sprühwachs

rating

Purškiamas vaškas. Vandens pagrindu sukurtas vaškas, turintis valymo ir blizgesio savybių. Purškiamas vaškas greitai pašalina kelio nešvarumus ir tepa..

11.49€

Liqui-Moly Kunststoff »Wie Neu« (schwarz)

rating

Produktas plastiko priežiūrai. Plastikas „Kaip Naujas“ specialiai sukurtas, siekiant apsaugoti, puoselėti ir stiprinti labai išblukusių plastikinių da..

7.99€

Liqui-Moly Polster-Schaum-Reiniger

rating

Putojantis automobilio apmušalų valiklis. Skirtas nuodugniam nešvarumų pašalinimui nuo apmušalų, veliūro kilimėlių, apvalkalų. Nepalieka dėmių. Apmuša..

3.99€

Liqui-Moly Reifen-Glanz-Schaum

rating

Putos padangų priežiūrai. Sukurta padangų priežiūrai, valymui ir apsaugai. Putos pagerina padangų išvaizdą, atkuria guminio paviršiaus blizgesą. Priem..

5.99€

Automobilių priežiūra

Rodoma nuo 10 iki 18 iš 26 (3 puslapių)