Automobilių priežiūra

Liqui-Moly Scheiben-Reiniger-Schaum

rating

Putos langams valyti. Labai veiksmingos aukštos kokybės putos, skirtos automobilio stiklams valyti. Puikiai nuvalo, padidina vairavimo saugumą. P..

3.99€

Liqui-Moly Scheiben-Reiniger-Super-Konzentrat

rating

Stiklo valiklis 1:100. Koncentratas 1:100 skirtas naudoti transporto priemonių langų, žibintų apiplovimo sistemose. Užtikrina idealią langų švarą ir p..

4.29€

Liqui-Moly Silikon- & Wachs-Entferner

rating

Silikono ir vaško nuėmėjas Silikon- & Wachs-Entferner pašalina silikoną ir vašką nuo dažų, stiklo, chromo komponentų. Valo automobilių priekinius ..

6.99€

Liqui-Moly Teer-Entferner

rating

Dervų valiklis. Labai veiksmingas tirpiklių derinys skirta pašalinti dervos ir deguto dėmes nuo motorinių transporto priemonių, kemperių, furgonų, dvi..

5.99€

One For All Tiefenpflege

rating

Vienas-viskam. Giliai įsiskverbiantis valiklis Šis produktas naudojamas universaliam valymui, apsaugai ir priežiūrai. Gali būti naudojami motorinėse t..

5.99€

Poliravimo pasta Lack-Glanz-Creme

rating

Poliravimo kremas dažytiems paviršiams. Skirtas nudažytiems paprastais ar "Metalik" dažais dažytiems paviršiams. Efektyvus naudojant naujiems ar išblu..

9.58€

Schleif- und Polierpaste

rating

Šlifavimo ir poliravimo pasta skirta dažytų kėbulo paviršių priežiūrai ir pasirengimui dažyti. Lengvai pašalina atmosferos poveikio sugadintų ir dulsv..

8.30€

Universal Politur

rating

Universalus poliruoklis. Tinkamas visiems automobilių dažams su lengvais ar vidutinio sunkumo nusidėvėjimo požymiais. Šiek tiek subraižyti transporto ..

6.06€

Automobilių priežiūra

Rodoma nuo 19 iki 26 iš 26 (3 puslapių)