Motociklai / Motoroleriai

Liqui-Moly Odos priežiūros priemonė, 250ml

rating

Tai - aukštos kokybės emulsija, skirta prižiūrėti odinius paviršius. Emulsija atnaujina odos spalvą, apsaugo odą, impregnuoja ją ir suteikia blizges..

11.50€

Liqui-Moly Racing 4T-Bike-Additiv

rating

Priedas į kurą 4-takčiams motociklų varikliams. Pašalina nuosėdas ir nuodegas nuo vožtuvų ir degimo kameros. Palaiko švarą variklyje. Normalizuoja ben..

6.50€

Liqui-Moly Racing Bike-Oil Additiv

rating

Priedas su MoS2 motociklų varilinei alyvai. Molibdeno disulfido medžiaga iki 50% sumažinanti variklio dėvėjimąsi bei trintį. Sumažina tepalo ir kuro s..

9.00€

Liqui-Moly Racing Fork Oil 10 W Medium, 500ml

rating

Visiškai sintetinė alyva motociklo šakėms ir amortizatoriams. Apsaugo nuo korozijos, dilimo. Užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką. Tinka naudoti motocikl..

9.00€

Liqui-Moly Racing Fork Oil 15 W Heavy, 500ml

rating

Visiškai sintetinė motociklinė alyva šakėms ir amortizatoriams. Apsaugo nuo korozijos, dilimo, rūdžių. Ilgesnis tarnavimo laikas, tinka motociklams, m..

8.50€

Liqui-Moly Racing Fork Oil 5W Light, 500ml

rating

Sintetinė alyva motociklų šakėms ir amortizatoriams. Universali alyva, naudojama motociklų, mopedų, motorolerių ir kitų dviračių transporto priemonių ..

10.00€

Liqui-Moly Racing Gear Oil SAE 75W-90, 500ml

rating

Pilnai sintetinė multi-sezoninė transmisinė alyva, specialiai skirta motociklų greičių ir kardaninėms dėžėms, kuriose reikalaujama naudoti Gl5 arba Gl..

12.00€

Liqui-Moly Racing Luft-Filter-Öl, 500ml

rating

Oro filtro tepalas motociklams. Tai specialios receptūros tepalas, sulaikantis purvą ir dulkes, tokiu būdu apsaugantis variklį nuo gedimų. Atstumia va..

13.00€

Liqui-Moly Scooter 2T Synth, 1L

rating

Skirta mišriai ir atskirai 2-takčių variklių tepimo sistemai su oriniu ir vandeniniu aušinimu. Padidina variklio galingumą ir efektyviai apsaugo nuo n..

15.00€

Motociklai / Motoroleriai

Rodoma nuo 10 iki 18 iš 22 (3 puslapių)