Automobilių priežiūra

Automobilio plovimo kempinė

rating

Plovimo kempinė specialiai padengta ypač absorbuojančia medžiaga, švelnia dažytiems paviršiams. Ilgalaikiam naudojimui, atspari dėvėjimuisi...

1.99€

Gummi-Pflege

rating

Guminių detalių priežiūrai. Tausoja, valo ir gerina durų, langų, plombų ir padangų išvaizdą. Saugo gumos komponentus, padaro juos elastingus ir prailg..

6.50€

Insekten-Entferner

rating

Priemonė panaikinti vabzdžių liekanas. Greitai ir lengvai pašalinti vabzdžių liekanas nuo stiklo, plastiko, dažytų ir chromuotų paviršių. Taip pat tin..

5.70€

Liqui Moly žieminis langų apiplovimo skystis -15C, 4l

rating

Žalių melionų kvapo Liqui Moly žieminis langų apiplovimo skystis - 15C, 4l:Nekenkia plastikui ir dažytiems paviršiams;Pasižymi stipria plaunamąja..

7.49€

Liqui Moly žieminis langų apiplovimo skystis -27C, 4l

rating

Melionų kvapo Liqui Moly žieminis langų apiplovimo skystis:Nekenkia plastikui ir dažytiems paviršiams;Pasižymi stipria plaunamąja galia;Ekonomišk..

7.99€

Liqui-Moly Chrom-Glanz-Creme

rating

Chromui žvilgesio suteikiantis kremas. Atnaujina žvilgesį chromuotiems paviršiams. Pašalina dėmes ir rūdis nuo chromo komponentų ir dekoratyvinių meta..

9.99€

Liqui-Moly fix-klar Regenabweiser

rating

Skystis sklaidantis vandens lašus 125 ml. Skirtas automobilių ir motociklų apsauginiams ir šalmų stiklams. Greitai išsklaido vandens lašus nuo stiklų...

8.00€

Liqui-Moly Glanz-Sprühwachs

rating

Purškiamas vaškas. Vandens pagrindu sukurtas vaškas, turintis valymo ir blizgesio savybių. Purškiamas vaškas greitai pašalina kelio nešvarumus ir tepa..

12.50€

Liqui-Moly Kunststoff »Wie Neu« (schwarz)

rating

Produktas plastiko priežiūrai. Plastikas „Kaip Naujas“ specialiai sukurtas, siekiant apsaugoti, puoselėti ir stiprinti labai išblukusių plastikinių da..

9.00€

Automobilių priežiūra

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 14 (2 puslapių)