Kuro priedai benzinui

Liqui-Moly Injection Reiniger, 300ml

rating

“Preparatas automobilių kuro įpurškimo sistemų valymui” valo užterštas benzino įpurškimo sistemas, pašalina nuodegas ir nuosėdas nuo dozatorių, įsiurb..

8.29€

Liqui-Moly mtx Vergaser-Reiniger

rating

“Preparatas karbiuratoriaus valymui iš vidaus”išvalo nešvarumus iš karbiuratoriaus, nuo vožtuvų, uždegimo žvakių ir ypatingai iš degimo kamerų. Palaik..

5.79€

Liqui-Moly Octane Plus

rating

Priedas į benziną padidinantis jo oktano skaičių. Pagerina kuro kokybę, apsaugo nuo detonacijos, išvalo kuro sistemą nuo užteršimų...

5.15€

Liqui-Moly Pro-Line Benzin-System-Reiniger

rating

“Preparatas benzino sistemų valymui” sumažina anglies monoksido ir angliavandenilių išsiskyrimą, tuo pačiu optimizuoja rodiklius prieš išmetamų dujų r..

15.49€

Liqui-Moly Speed Benzin Zusatz

rating

Priedas į benziną. Tai savarankiško tepimo medžiagų renginys, parengtas pagal naujausią degalų ir priedų technologiją. Šis produktas pasižymi kaip pui..

16.49€

Liqui-Moly Speed Tec Benzin

rating

Modernus benzino priedas yra sukurtas geresniam ir sklandesniam transporto priemonės pajudėjimui iš vietos ir akseleracijai. Dėl priedo susidarantis d..

8.79€

Liqui-Moly Ventil Sauber

rating

Varikliai apkraunami net ir esant normalioms važiavimo sąlygoms: važinėjimas mieste piko valandomis, važinėjimas trumpais atstumais, kamščiai. Dėl to ..

4.69€

Liqui-Moly Ventilschutz für Gasfahrzeuge

rating

Tai - specialus preparatas dujomis varomų automobilių vožtuvamas. Jis apsaugo variklių vožtuvus ir sumažina labai aukštą temperatūrą variklyje. Rinkti..

12.49€

Kuro priedai benzinui

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)