Prekių pristatymas

Prekes Pardavėjas pristato visoje Lietuvoje išskyrus Kuršių Neriją.

Pirkėjas užsakymo metu įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Prekės pristatomos ne vėliau nei per 2 darbo dienas po apmokėjimo gavimo dienos.

Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliota transporto įmonė.

Pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio, tūrio ir matmenų.

Į pristatymo kainą nėra įskaičiuota prekės iškrovimo kaina, kai siuntos svoris didesnis nei 30 kg. Už šią paslaugą apmoka Pirkėjas.

Prekės pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėjo ar jo įgaliotos transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą. Pirkėjui arba kitam prekę priimančiam asmeniui pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista ir vėliau pretenzijos dėl siuntos pakuotės pažeidimo nepriimamos.


Jeigu Pirkėjas atsisako priimti užsakytas prekes arba prekės pristatymas yra neįmanomas dėl to, kad Pirkėjas užsakydamas prekę nurodė neteisingą prekių pristatymo adresą, Pirkėjas privalo sumokėti 30 Eur. baudą ir atlyginti visus Pardavėjo nuostolius, kuriuos patyrė Pardavėjas dėl Pirkėjo įsipareigojimų netinkamo vykdymo arba nevykdymo.


Pardavėjas neatsako už tai, kad Pirkėjui nebuvo pristatytos ar buvo pavėluotai pristatytos užsakytos prekės, jei tai įvyko dėl trečiųjų asmenų kaltės ar dėl aplinkybių, kurių Pardavėjas negalėjo kontroliuoti ir protingai numatyti pirkimo– pardavimo sutarties sudarymo metu ir negalėjo užkirsti kelio šių aplinkybių ar jų pasekmių atsiradimui.