Dviračiams

Liqui-Moly Dviračio grandinės valiklis, 200ml

rating

Tai - rinktinių tirpiklių kombinacijos valiklis, specialiai sukurtas greitam ir lengvam dviračių grandinių valymui ir nuriebalinimui. Ypač tinkamas ..

8.79€

Liqui-Moly Dviračio grandinių aerozolinis tepalas, 200ml

rating

Tai - universalus, ilgaamžis dviračių grandinių tepalas. Tinka naudoti esant dvejopoms: drėgnoms ir purvinoms sąlygoms bei esant sausoms ir dulkėtom..

9.79€

Liqui-Moly Dviračių grandinės tepalas drėgnoms eksplotacijos sąlygoms, 100ml

rating

Tai - puikus ilgalaikis dviračio grandinių tepalas, pagamintas nano technologijų pagrindu, pagamintas specialiai šlapiomis ir purvinomis sąlygomis e..

6.69€

Liqui-Moly Dviračių grandinės tepalas sausoms eksplotacijos sąlygoms, 100ml

rating

Tai - puikus ilgalaikis dviračio grandinių tepalas, pagamintas nano techonologijų pagrindu, pagamintas specialiai sausomis ir dulkėtomis sąlygomis e..

7.75€

Liqui-Moly Dviračių purškiamas vaškas, 400ml

rating

Dviračių priežiūros priemonė. Suteikia glotnumo ir spindesio dažytiems paviršiams, išsaugo sodrią spalvą, nebraižo paviršių, apsaugo nuo aplinkos po..

12.89€

Liqui-Moly Dviračių universalus purškiamas tepalas LM-40, 50ml

rating

Tai - universalus, ilgaamžis dviračių grandinių tepalas. Tinka naudoti esant drėgnoms ir purvinoms sąlygoms bei esant sausoms ar dulkėtoms sąlygoms...

4.75€

Liqui-Moly Dvirčių valiklis, 1L

rating

Labai efektyvus ir biologiškai suyrantis dviračių valiklis. Valiklis greitai ir lengvai nuvalo purvą, dumblą, dervas, dulkes, net ir įsisenėjusius, ..

11.89€

Dviračiams

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)