Alyvos priedai

Liqui Moly Alyvos priedas ilgalaikei variklio apsaugai "MOLYGEN MOTOR PROTECT", 500ml

rating

Tai - naujausias trintį mažinantis apsauginis priedas, pagamintas organinių junginių su aktyviuoju elementu - volframu, pagrindu. Volframo jonai auk..

30.99€

Liqui-Moly Engine Flush Plus, 300ml

rating

Engine Flush priedas į variklinę alyvą tepimo sistemos plovimui. Pilamas į seną alyvą prieš ją keičiant. Veikimas – 10 min. tuščioje eigoje.Talpa 300m..

5.49€

Liqui-Moly GearProtect, 80ml

rating

Preparatas ilgalaikei pavarų dėžės apsaugai tai naujausias pilnai sintetinis priedas ,skirtas mechaninių ,pagalbinių ir galinio tilto, pavarų dėžių ap..

27.99€

Liqui-Moly Hydro-Stößel-Additiv, 300ml

rating

Skirtas hidrokompensatorių optimaliam darbui užtikrinti. Išvalo vožtuvus ir alyvos pratekėjimo angas, sumažina hidrokompensatorių stuksėjimą. Tinka be..

9.99€

Liqui-Moly MotorClean, 500ml

rating

Preparatas variklio plovimui labai efektingi valymo priedai ištirpina šlamą ir laką, suriša kietas daleles ir skystus užteršimus. keičiant alyvą visa ..

11.89€

Liqui-Moly MotorProtect, 500ml

rating

Tai - sintetinis variklinės alyvos priedas. Priedas suformuoja labai ploną apsauginį sluoksnį ant trinties taškų variklio viduje. Šis apsauginis sluok..

30.99€

Liqui-Moly Oil Additiv, 125ml

rating

“Priedas į variklinę alyvą su MoS2” (molibdeno disulfidu) sukuria ant visų besitrinančių ir slystančių paviršių ypač efektingą plėvelę, kuri sumažina ..

6.19€

Liqui-Moly Oil Additiv, 200ml

rating

Oil Additiv “Priedas į variklinę alyvą su MoS2” (molibdeno disulfidu) sukuria ant visų besitrinančių ir slystančių paviršių ypač efektingą plėvelę..

9.89€

Liqui-Moly Oil Smoke Stop

rating

Sukurtas siekiant sumažinti išmetamųjų dūmų kiekį, pagerinti suspaudimą varikliuose sunaudojant kuo mažiau alyvos. Tinka dyzeliniams ir benzininiams v..

6.79€

Alyvos priedai

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 13 (2 puslapių)