Serviso produktai

Liqui Moly Aukštos kokybės tepalas LM 47 Langzeitfett + MoS2 400g

rating

Tai - aukštos kokybės specialus konsistencinis tepalas, skirtas guoliams, švaistikliams, pleištiniams velenams, sriegiams ir kreipiantiesiems mechaniz..

7.79€

Liqui Moly Auspuff-Montage-Paste

rating

Pasta dujų išmetimo sistemos montavimui, skirta greitam ir ilgalaikiam dujų išmetimo sistemos detalių sujungimui ir sandarinimui. Ji yra atspari karšč..

5.49€

Liqui Moly Auspuff-Reparatur-Paste

rating

Pasta dujų išmetimo sistemos remontui. Užtaiso nedideles skyles dujų išmetimo sistemoje. Ypatingai atspari karščiui ir visiškai nepralaidi dujoms. Nau..

4.99€

Liqui Moly Batterie-Pol-Fett

rating

Skirtas transporto priemonių elektrinės įrangos priežiūrai ir patikimam funkcionavimui užtikrinti. Apsaugo akumuliatorių klemus ir elektros instaliaci..

7.79€

Liqui Moly Bremsen Anti Quietsch Paste (100 g)

rating

Pasta pagaminta iš sintetinių ir keraminių medžiagų, kurios padeda kovoti su stabdžių girgždesiu. Pasta sukurta pašalinti stabdžių kvykavimus kylančiu..

8.99€

Liqui Moly Bremsen-Anti-Quietsch-Paste

rating

Tai - specialus sintetinės medžiagos tepalas stabdžių sistemai. Tepalas yra itin atsparus keliuose barstomai druskai ir vandens purslams. Tepalas apsa..

1.49€

Liqui-Moly Aerozolis šalinantis tarpines

rating

Greitai ir nesunkiai pašalina pridegusias, sukietėjusias, tarpines ir lipnias mases nuo variklio ir automobilio detalių. Veiklus netgi ant vertikalių ..

11.49€

Liqui-Moly Electronic-Spray

rating

Elektroninis sintetinis purškiklis skirtas visų elektros kontaktų pvz.: lempų, saugiklių, kištukinių sujungimų, degimo perskirstymo sistemų, jungiklių..

10.49€

Liqui-Moly Handwaschpaste

rating

Rankų valymo pasta su šepečiu. Pašalina dažus, tepalą, stabdžių trinkelių likučius. Patikrinta dermatologiškai. Netrukdo odai kvėpuoti...

30.49€

Serviso produktai

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 34 (4 puslapių)