Serviso produktai

Liqui Moly Aukštos kokybės tepalas LM 47 Langzeitfett + MoS2 400g

rating

Tai - aukštos kokybės specialus konsistencinis tepalas, skirtas guoliams, švaistikliams, pleištiniams velenams, sriegiams ir kreipiantiesiems mechaniz..

10.00€

Liqui Moly Auspuff-Montage-Paste

rating

Pasta dujų išmetimo sistemos montavimui, skirta greitam ir ilgalaikiam dujų išmetimo sistemos detalių sujungimui ir sandarinimui. Ji yra atspari karšč..

6.50€

Liqui Moly Auspuff-Reparatur-Paste

rating

Pasta dujų išmetimo sistemos remontui. Užtaiso nedideles skyles dujų išmetimo sistemoje. Ypatingai atspari karščiui ir visiškai nepralaidi dujoms. Nau..

6.50€

Liqui Moly Batterie-Pol-Fett

rating

Skirtas transporto priemonių elektrinės įrangos priežiūrai ir patikimam funkcionavimui užtikrinti. Apsaugo akumuliatorių klemus ir elektros instaliaci..

12.00€

Liqui Moly Bremsen Anti Quietsch Paste (100 g)

rating

Pasta pagaminta iš sintetinių ir keraminių medžiagų, kurios padeda kovoti su stabdžių girgždesiu. Pasta sukurta pašalinti stabdžių kvykavimus kylančiu..

10.50€

Liqui Moly Bremsen-Anti-Quietsch-Paste

rating

Tai - specialus sintetinės medžiagos tepalas stabdžių sistemai. Tepalas yra itin atsparus keliuose barstomai druskai ir vandens purslams. Tepalas apsa..

2.30€

LIQUI MOLY Pro Line priemonė purkšukų išmontavimo palengvinimui, 400ml

rating

LIQUI MOLY Pro Line priemonė purkšukų išmontavimo palengvinimuiTai - speciali priemonė įvairių stipriai prikibusių nešvarumų, rūdžių, nuosėdų ant pur..

22.70€

Liqui Moly variklio konservantas, 300ml

rating

Tai - variklio konservavimo, apsaugos priemonė skirta variklio apsaugai, priežiūrai tam tikrą laiką neeksploatuojant variklio. Priemonė naudojama au..

12.50€

Liqui-Moly Aerozolis šalinantis tarpines

rating

Greitai ir nesunkiai pašalina pridegusias, sukietėjusias, tarpines ir lipnias mases nuo variklio ir automobilio detalių. Veiklus netgi ant vertikalių ..

12.00€

Serviso produktai

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 34 (4 puslapių)