Serviso produktai

Liqui-Moly LM 48 Montagepaste

rating

Pasta skirta montavimui, remontui ir priežiūrai visose inžinerijos srityse. Naudoti ant nuvalytų paviršių tepant su dažų teptuku, ar šepečiu be pūkeli..

7.50€

Liqui-Moly LM 48 Sprühpaste

rating

Aerozolis skirtas montavimui, remontui ir įrenginių, detalių priežiūrai visose inžinerijos srityse. Tai - labai aukštos kokybės aerozolis, prilimpanti..

13.00€

Liqui-Moly Luftmassensensor-Reiniger

rating

Oro srauto daviklio valiklis. Produktas skirtas pašalinti nuosėdas ir nešvarumus susidariusius oro sistemos davikliuose, moderniuose oro įpurškimo sis..

10.50€

Liqui-Moly Marder-Spray

rating

Apipurkštom detalėm, medžiagom suteikia stiprų specifinį kvapą, kurį graužikai netoleruoja. Neleidžia graužikams sugadinti laidų, žarnų ir kitų a..

7.50€

Liqui-Moly MoS2-Rostlöser

rating

Tai yra puikus antifrikcinis preparats visiems judantiems mechanizmams. Jis įsiskverbia net į pačius glaudžiausius sujungimus, apsaugo nuo korozijos i..

6.50€

Liqui-Moly MoS2-Rostlöser XXL

rating

Varžtų atlaisvintojas - rūdžių surišėjas. Produktas yra su mos2 (molibdeno disulfidu), tai puikus antifrikcinis preparatas visiems judantiems mechaniz..

8.50€

Liqui-Moly Motor-Versiegelung

rating

Puikų blizgesį suteikiantis aerozolis su vandeniui atspariu apsauginiu sluoksniu, kuris apsaugo variklį. Variklis atrodys kaip naujas. Apsaugo nuo kor..

9.00€

Liqui-Moly Purškiama stabdžių sutepimo pasta 200ml

rating

PURŠKIAMA STABDŽIŲ SUTEPIMO PASTA Bremsen-Anti-Quietsch-Paste (Pinseldose)Stabdžių pasta sukurta iš sintetinių keraminių medžiagų, kurios pašalin..

19.00€

Liqui-Moly Schnell-Reiniger

rating

Universalus valiklis SCHNELL REINIGER. Greitai ir be pėdsakų šalina tepalus, riebalus, purvą. Gerai pasiekia veikimo vietą,išgaruoja be liekanų. Po ap..

5.50€

Serviso produktai

Rodoma nuo 19 iki 27 iš 34 (4 puslapių)