Serviso produktai

Liqui-Moly Siliconspray

rating

“Silikoninis preparatas” tai atskiriantis, antifrikcinis ir apsauginis, neturintis mineralinių alyvų ir riebalų silikoninio pagrindo preparatas. Ši an..

5.99€

Liqui-Moly Stabdžių skystis DOT 5.1 250ml

rating

Tai - sintetinis stabdžių skystis, skirtas naudoti visų lengvųjų, krovininių automobilių, autobusų hidraulinėse stabdžių sistemose, kurioms gamintojas..

4.49€

Liqui-Moly Stabdžių skystis DOT4, 250ml

rating

Tai - sintetinis stabdžių skystis, skirtas naudoti visų lengvųjų, krovinių automobilių, autobosų hidraulinėse stabdžių sistemose, kurioms gamintojas r..

3.49€

Liqui-Moly Start Fix

rating

Preparatas, palengvinantis variklio paleidimą. Užtikrina lengvą variklio paleidimą, esant šalčiui, drėgnumui, šlapioms žvakėms, silpnam akumuliatoriui..

4.79€

Liqui-Moly Tepalo dėmių valiklis, 400ml

rating

Alyvos dėmių valiklis, tinkamas visiems paviršiams. Išvalo tiek absorbuotas, tiek neabsorbuotas medžiagas (asfaltą, klinkerinę dangą, betoną). Naudo..

7.49€

Liqui-Moly Türschloss-Pflege

rating

Automobilių spynelių priežiūros priemonė. Sintetinis tepalas durų spynelių,šarnyrų ir smulkių detalių sutepimui, ilgalaikei priežiūrai ir ledo atitirp..

3.99€

Liqui-Moly Wartungs-Spray weiß

rating

Tai aukštos kokybės balta tepimo priemonė, pasižymintis geromis sukibimo su paviršiumi ir atsparumo vandenii savybėmis. Puikiai tinka visų judančių de..

7.49€

Serviso produktai

Rodoma nuo 28 iki 34 iš 34 (4 puslapių)