Dažams

Auto-Poliertuch

rating

Poliravimo šluostės. 5 sluoksnės iš plunksninio audinio pagamintos šluostės, optimaliai dažytų paviršių priežiūrai. Šios automobilių poliravimo šluost..

4.99€

Auto-Wasch-Shampoo

rating

Šampūnas automobiliams. Kruopščiam automobilių plovimui. Šampūnas yra švelnus dažytiems paviršiams, naudojant produktą automobilio spalva įgauna blizg..

6.99€

Automobilio plovimo kempinė

rating

Plovimo kempinė specialiai padengta ypač absorbuojančia medžiaga, švelnia dažytiems paviršiams. Ilgalaikiam naudojimui, atspari dėvėjimuisi...

1.99€

Hart-Wachs

rating

Polirolis naujiems paviršiams skirtas naujiems ir iš anksto paruoštiems paviršiams, nudažytiems paprastais ir "metalik" dažais. išvalo, apsaugo ir sut..

7.98€

Insekten-Entferner

rating

Priemonė panaikinti vabzdžių liekanas. Greitai ir lengvai pašalinti vabzdžių liekanas nuo stiklo, plastiko, dažytų ir chromuotų paviršių. Taip pat tin..

5.11€

Lack-Reiniger

rating

Dažytų paviršių valiklis. Skirtas nudažytiems paprastais ar "Metalik" dažais paviršiams. Efektyvus naudojant naujiems ar išblukusiems paviršiams. Nuva..

10.86€

Liqui-Moly Glanz-Sprühwachs

rating

Purškiamas vaškas. Vandens pagrindu sukurtas vaškas, turintis valymo ir blizgesio savybių. Purškiamas vaškas greitai pašalina kelio nešvarumus ir tepa..

11.49€

Liqui-Moly Silikon- & Wachs-Entferner

rating

Silikono ir vaško nuėmėjas Silikon- & Wachs-Entferner pašalina silikoną ir vašką nuo dažų, stiklo, chromo komponentų. Valo automobilių priekinius ..

6.99€

Liqui-Moly Teer-Entferner

rating

Dervų valiklis. Labai veiksmingas tirpiklių derinys skirta pašalinti dervos ir deguto dėmes nuo motorinių transporto priemonių, kemperių, furgonų, dvi..

5.99€

Dažams

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 12 (2 puslapių)