Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/liquimoly/domains/alyvatau.lt/public_html/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 401 Liqui Moly variklio konservantas, 300ml | Alyvatau.lt

Liqui Moly variklio konservantas, 300ml

12.50€
  • Prekės kodas: 1420
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Nemokamas pristatymas

Nuo 75€

Oficialus Liqui Moly

atstovas

Žymos: Liqui Moly variklio konservantas, 300ml

Liqui Moly variklio konservantas, 300ml

Tai - variklio konservavimo, apsaugos priemonė skirta variklio apsaugai, priežiūrai tam tikrą laiką neeksploatuojant variklio. Priemonė naudojama automobilių, sunkvežimių, valčių, žoliapjovių, sniego valytuvų, elektros generatorių, siurblių ir kt. dvitakčiams ir keturtakčiams vidaus degimo varikliams, dyzeliniams varikliams. Apsauga, priklausomai nuo variklio tipo, atliekama per karbiuratorių, uždegimo žvakių angas, purkštukus ar pakaitinimo žvakes.

NAUDOJIMAS: Dvitakčiams varikliams. Varikliui leiskite dirbti nedidelėmis apsukomis. Nuėmus oro filtrą, 10-20 s. purkškite variklio konservantą į karbiuratorių. Užgesinkite variklį ir nuimkite uždegimo žvakes. Apie 5 s. purkškite priemonę į cilindrą ir ranka paleiskite variklį.

Keturtakčiams varikliams: nuimkite uždegimo žvakes, purkštukus ar pakaitinimo žvakes ir 5-10 s. (priklausomai nuo variklio dydžio) purkškite konservantą į cilindrą. Paleiskite variklį ranka arba starteriu ir įdėkite uždegimo žvakes, purkštukus ar pakaitinimo žvakes. 

Liqui Moly variklio konservantas, 300ml

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Patikra