Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/liquimoly/domains/alyvatau.lt/public_html/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 401 Liqui-Moly PRIEDAS, DYZELINĖS SISTEMOS VALYMUI | Alyvatau.lt | Alyvatau.lt

PRIEDAS, DYZELINĖS SISTEMOS VALYMUI

11.00€
  • Prekės kodas: 5128
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Nemokamas pristatymas

Nuo 75€

Oficialus Liqui Moly

atstovas

Žymos: Liqui-Moly PRIEDAS, DYZELINĖS SISTEMOS VALYMUI, 5128, Kuro priedai dyzelinui

PRIEDAS, DYZELINĖS SISTEMOS VALYMUI

Šis priedas valo purkštukus ir visą dyzelinio kuro sistemą nuo susikaupusių nuosėdų ir nuodegų, sudaro optimalias sistemos darbo sąlygas. Priedo sudėtyje esantys lubrikantai ir korozijos inhibitoriai suteikia brangių kuro sistemos dalių apsaugą. Šis preparatas išsaugo variklio ilgaamžiškumą.
Priedą galima naudoti visiems dyzeliniams varikliams su "Common Rail" ir aukšto slėgio įpurškimo sistema, tiek su, tiek be DPF (dyzelino kietųjų dalelių filtro). 
NAUDOJIMAS: priedas pilamas į kuro baką. Priedo pakanka iki 75l kuro. DĖMESIO! Prarijus ir patekus į kvėpavimo takus, gali sukelti mirtį. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Kenkia organams, jeigu medžiaga veikia ilgai arba kartotinai. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Neįkvėpti garų. PRARIJUS: Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. NESKATINTI vėmimo. Pasijutus blogai, kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. Turinį/talpyklą išmesti į specialių atliekų konteinerį. Gali sprogti, jei kaitinama sandariai uždaryta. Pakartotinis poveikis gali sukelti odos džiūvimą arba skilinėjimą. Sudėtyje yra angliavandenilių, C10-C13, n-alkanų, izoalkanų, cikloalkanų, aromatinių angliavandenilių (2-25%); angliavandenilių, C10-C13, n-alkanų, izoalkanų, cikloalkanų, aromatinių angliavandenilių (<2%).

PRIEDAS, DYZELINĖS SISTEMOS VALYMUI

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Patikra