VARIKLINĖ ALYVA

58.00€
  • Prekės kodas: 9952
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Klampumas: 5W-30
  • Talpa: 5L

Nemokamas pristatymas

Nuo 75€

Oficialus Liqui Moly

atstovas

Žymos: Liqui-Moly Variklinė alyva "MOLYGEN NEW GENERATION 5W-30" 5L

VARIKLINĖ ALYVA

Tai - aukščiausios kokybės, mažą trintį užtikrinanti variklinė alyva, skirta naudoti ištisus metus. Netradicinių bazinių alyvų bei pažangių priedų technologijos, tarp jų ir specialiaus Molygen priedo panaudojimas, užtikrina mažą alyvos klampą ir aukštą šlyties stabilumo lygmenį, patikimai apsaugo nuo nuosėdų formavimosi, ženkliai sumažina trinties nuostolius variklyje ir suteikia optimalią apsaugą nuo nusidėvėjimo. Naudojant šią alyvą sumažinamos kuro sąnaudos ir prailginamas variklio eksploatacijos laikas.

Alyva yra optimaliausia Japoniškiems ir Amerikietiškams moderniems benzininiams varikliams su daugiavožtuvine technologija, turbokompresoriumi ir su arba be oro aušinimo. Tais atvejais, kai varikliui keliami ekstremalūs reikalavimai bei siekiant apsaugoti variklį ir išlaikyti jo vertę esant ilgiems alyvos keitimo intervalams.

LIQUI MOLY rekomenduoja šią alyva transporto priemonėms, kurioms reikia šių specifikacijų: API SP; API CF; ILSAC GF-6A; Chrysler; Daihatsu; Ford; GM; Honda; Hyundai; Isuzu; Kia; Mazda; Mitsubishi; Nissan; Subaru; Suzuki; Toyota

VARIKLINĖ ALYVA

Specifikacija
Klampumas 5W-30
Talpa 5L

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Patikra