Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/liquimoly/domains/alyvatau.lt/public_html/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 401 Liqui-Moly Variklinė alyva "MOLYGEN NEW GENERATION" 5W-20, 1L | Alyvatau.lt

VARIKLINĖ ALYVA

14.00€
  • Prekės kodas: 8539
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Klampumas: 5W-20
  • Talpa: 1L

Nemokamas pristatymas

Nuo 75€

Oficialus Liqui Moly

atstovas

Žymos: Liqui-Moly Variklinė alyva "MOLYGEN NEW GENERATION" 5W-20, 1L

VARIKLINĖ ALYVA

Tai - aukščiausios kokybės, mažą trintį užtikrinanti variklinė alyva, skirta naudoti ištisus metus. Nestandartinių bazinių alyvų bei pažangių priedų technologijos, tarp jų ir specialaus Molygen priedo panaudojimas, užtikrina mažą alyvos klampą ir aukštą šlyties stabilumo lygmenį, patikimai apsaugo nuo nuosėdų formavimosi, ženkliai sumažina trinties nuostolius variklyje ir suteikia optimalią apsaugą nuo nusidėvėjimo. Naudojant šią alyvą sumažinamos kuro sąnaudos ir prailginamas variklio eksploatacijos laikas.

Ši alyva tinkamiausia šiuolaikiniams japoniškiems ir amerikietiškiems dyzeliniams ir benzininiams automobiliams su daugiavožtuvine technologija ir turbokompresoriumi su oro aušinimu ir be jo. Alyva ypač tinkama tais atvejais, kai varikliui keliami ekstremalūs reikalavimai bei siekiant apsaugoti variklį ir išlaikyti jo vertę esant ilgiems alyvos keitimo intervalams. Turi būti laikomasi transporto priemonės ir variklių gamintojų naudojimo instrukcijų. Galima sumaišyti su visomis parduodamomis variklinėmis alyvomis. Optimalus efektas pasiekiant alyvos nemaišant.

Talpa 1L

LIQUI MOLY rekomenduoja šią alyva transporto priemonėms, kurioms reikia šių specifikacijų alyvos:

API SN;ILSAC GF-5;Chrysler MS-6395;Daihatsu;Ford WSS-M2C 925-A;Ford WSS-M2C 930-A;Ford WSS-M2C 945-A; GM; Honda; Hyundai; Kia; Isuzu; Mazda; Mitsubishi; Nissan; Subaru; Suzuki; Toyota.

VARIKLINĖ ALYVA

Specifikacija
Klampumas 5W-20
Talpa 1L

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Patikra