Automobilių priežiūra

Auto-Poliertuch

rating

Poliravimo šluostės. 5 sluoksnės iš plunksninio audinio pagamintos šluostės, optimaliai dažytų paviršių priežiūrai. Šios automobilių poliravimo šluost..

4.99€

Auto-Wasch-Shampoo

rating

Šampūnas automobiliams. Kruopščiam automobilių plovimui. Šampūnas yra švelnus dažytiems paviršiams, naudojant produktą automobilio spalva įgauna blizg..

6.99€

Automobilio plovimo kempinė

rating

Plovimo kempinė specialiai padengta ypač absorbuojančia medžiaga, švelnia dažytiems paviršiams. Ilgalaikiam naudojimui, atspari dėvėjimuisi...

1.99€

AUTOMOBILIŲ PRIEŽIŪROS RINKINYS

rating

1x KONCENTRUOTAS LANGŲ PLOVIKLISKoncentratas skirtas naudoti transporto priemonių langų, žibintų apiplovimo sistemose. Užtikrina idealią langų švarą i..

33.99€

Gummi-Pflege

rating

Guminių detalių priežiūrai. Tausoja, valo ir gerina durų, langų, plombų ir padangų išvaizdą. Saugo gumos komponentus, padaro juos elastingus ir prailg..

5.74€

Hart-Wachs

rating

Polirolis naujiems paviršiams skirtas naujiems ir iš anksto paruoštiems paviršiams, nudažytiems paprastais ir "metalik" dažais. išvalo, apsaugo ir sut..

7.98€

Insekten-Entferner

rating

Priemonė panaikinti vabzdžių liekanas. Greitai ir lengvai pašalinti vabzdžių liekanas nuo stiklo, plastiko, dažytų ir chromuotų paviršių. Taip pat tin..

5.11€

Kunststoff-Tiefen-Pfleger

rating

Optimali apsauga plastikui. Valo, tausoja, atgaivina visas gumos ir plastiko detalias bei jas apsaugo. Giliai įsiskverbia į plastiką ir suteikia optim..

14.85€

Lack-Reiniger

rating

Dažytų paviršių valiklis. Skirtas nudažytiems paprastais ar "Metalik" dažais paviršiams. Efektyvus naudojant naujiems ar išblukusiems paviršiams. Nuva..

10.86€

Automobilių priežiūra

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 26 (3 puslapių)