Automobilių priežiūra

Automobilio plovimo kempinė

rating

Plovimo kempinė specialiai padengta ypač absorbuojančia medžiaga, švelnia dažytiems paviršiams. Ilgalaikiam naudojimui, atspari dėvėjimuisi...

1.99€

Gummi-Pflege

rating

Guminių detalių priežiūrai. Tausoja, valo ir gerina durų, langų, plombų ir padangų išvaizdą. Saugo gumos komponentus, padaro juos elastingus ir prailg..

5.99€

Hart-Wachs

rating

Polirolis naujiems paviršiams skirtas naujiems ir iš anksto paruoštiems paviršiams, nudažytiems paprastais ir "metalik" dažais. išvalo, apsaugo ir sut..

8.49€

Insekten-Entferner

rating

Priemonė panaikinti vabzdžių liekanas. Greitai ir lengvai pašalinti vabzdžių liekanas nuo stiklo, plastiko, dažytų ir chromuotų paviršių. Taip pat tin..

5.49€

Liqui Moly variklio konservantas, 300ml

rating

Tai - variklio konservavimo, apsaugos priemonė skirta variklio apsaugai, priežiūrai tam tikrą laiką neeksploatuojant variklio. Priemonė naudojama au..

10.49€

Liqui Moly žieminis langų apiplovimo skystis -15C, 4l

rating

Žalių melionų kvapo Liqui Moly žieminis langų apiplovimo skystis - 15C, 4l:Nekenkia plastikui ir dažytiems paviršiams;Pasižymi stipria plaunamąja..

7.49€

Liqui Moly žieminis langų apiplovimo skystis -27C, 4l

rating

Melionų kvapo Liqui Moly žieminis langų apiplovimo skystis:Nekenkia plastikui ir dažytiems paviršiams;Pasižymi stipria plaunamąja galia;Ekonomišk..

7.99€

Liqui-Moly Chrom-Glanz-Creme

rating

Chromui žvilgesio suteikiantis kremas. Atnaujina žvilgesį chromuotiems paviršiams. Pašalina dėmes ir rūdis nuo chromo komponentų ir dekoratyvinių meta..

9.89€

Liqui-Moly Cockpit-Pflege vanille

rating

Produktas plastiko priežiūrai. Suteikia matinį ir šilkinį blizgesį nudūlėjusiam plastikui. Produktas giliai įsiskverbia į plastiką ir užtikrina ilgą v..

4.99€

Automobilių priežiūra

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 18 (2 puslapių)